.

.

XuetongXT Конфронтирачки 10pcs /многу Месинг Светилка Заб Цевка M10 Завртка Цевка Месинг Цевки со Навој Светлина Додаток (Големина : 45mm) Мултифункционален (Големина : 45mm)

XuetongXT Конфронтирачки 10pcs /многу Месинг Светилка Заб Цевка M10 Завртка Цевка Месинг Цевки со Навој Светлина

евалуација:

DEN 2094.24
Од стока
Во магацинот

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Материјал : Метал.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи