.

.

#10-24 x 1/2 Груб Навој Тема Сечење Завртка Дупчиња Хексадецимален за Миење Главата Тип 23 Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 3000

10-24 x 1/2 Груб Навој Тема Сечење Завртка Дупчиња Хексадецимален за Миење Главата Тип 23 Нерѓосувачки Челик

евалуација:

DEN 604.80
Од стока
Во магацинот

Тема сечење завртки се класа на само-прислушување завртки со кои се создаваат теми во постоечките дупки во метални или пластични, и често се користат како сврзувачки елементи во објекти кои треба периодично одржување.Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да се следат и многу контролирана.Нашите дела се високо-квалитетни, по ниски цени, кои се испраќаат од акциите.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн.Ние, исто така, функција на целосна линија на САД-направени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 Одделение хексадецимален кап завртки, приклучоци, од не ' рѓосувачки производи, лешниците, и подлошки.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Ако имате било какви прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на својата цел.ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи., може да се разликуваат од тие на сликата.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.

Детални спецификации

Додатоци на производи