.

.

FEGOCLT Професионални 8GB Пенкало RecordingTelephone Аудио Рекордер MP3 Плеер Dictaphone Глас (Боја : Како што е прикажано, Големина : Една големина)

FEGOCLT Професионални 8GB Пенкало RecordingTelephone Аудио Рекордер MP3 Плеер Dictaphone Глас (Боја : Како што

евалуација:

DEN 4960.32
Од стока
Во магацинот

Вградена Li-ion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V излез.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Формат на снимање : WAVMusic игра формат : WAV, MP3 Support VOR гласовна контрола recording Built-во LCD дисплеј, Вградена во 8 GB memory Built-во Li-ion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V output Built-во микрофон : omni-насочен microphone Support телефонска служба(Овој режим не може да работат на мобилниот телефон)за Поддршка на повеќе аудио(EQ) Аудио плејбекот во повеќе formats Auto исклучување,Моќ funtion Previewing,пребарување play A-B repeat функција ја прегледувате презентацијата,пребарување play High-брзинска конекција за податоци со USB 2.5 mm стерео socket Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Висока-брзина на конекција за податоци со USB 2.0, нема потреба од возење.

Детални спецификации

Додатоци на производи