.

.

Марк Робертс Џуџиња 51-16236 8 Слугинки На Молзење Северниот Пол Елф Медиум 17 Инчи

Марк Робертс Џуџиња 51-16236 8 Слугинки На Молзење Северниот Пол Елф Медиум 17 Инчи

евалуација:

DEN 1936.80
Од стока
Во магацинот

Марк Робертс Божиќ Предмети Елф се еден од најпознатите елегантно дизајниран производи на Подарок и Домашната индустрија.Секој елемент во секој дел е дизајниран со највисоко ниво на детали и креативност.Тоа е дефинитивно едно парче што ги дефинира стил и елеганција.

Детални спецификации

Додатоци на производи