.

.

Металик Детали Бристол Beaufighter. Издувните Цевки (Tamiya) 1/48 MDR4812

Металик Детали Бристол Beaufighter. Издувните Цевки (Tamiya) 1/48 MDR4812

евалуација:

DEN 479.52
Од стока
Во магацинот

Производителот : Металик Детали.Материјал : Смола.Скала : 1/48. Состојба : Нова.Тип : Авион.Производителот : Металик Детали Код : MDR4812 Скала : 1/48 Материјал : Смола Сет содржи : смола делови (2 парчиња).Состојба : Нова Препорачува за полнење : Tamiya.

Детални спецификации

Додатоци на производи