.

.

Џон Boos 1PB1824-1D30R 1-18X24X12 W/30 ДБ ПРАВО 16GA

Џон Boos 1PB1824-1D30R 1-18X24X12 W/30 ДБ ПРАВО 16GA

евалуација:

DEN 1461.60
Од стока
Во магацинот

Нерѓосувачки Челик Еден Оддел Потоне w/30in.Право Drainboard52.188in.W x 29.5 во.DSpecific Карактеристики : Една 18" широк x 24" пред да се врати x 12" дп compartment One 30" право drainboard10" висок заградени backsplash w/45 врвот & 2" return One сет на славина дупки 16/304 Нерѓосувачки Steel1-5/8" OD поцинкуван челик со нозете w/1-1/4" OD adj.несакани & задните bracing Adj.galv.feet NSF Approved Standard 16 Мерач Тип 300 нерѓосувачки челик со # 3 полски, сатен finish12" Длабоко Bowls All Аглите, и вертикална и хоризонтална, coved на 5/8" radius Bottoms на чинии формирани за дренажа да 3-1/2" дијаметар умираат печат opening Full должина 10" Висок Заградени Backsplash, со 2" враќање на ѕид во 45 степен и 3/4" се сврте надолу задните lip1-1/2" Тапа Дупки во Backsplash Solid Нерѓосувачки Челик преден панел, тип 300 нерѓосувачки челик со # 3 полски, сатен finish All надвор аглите на собранието се Bullnosed да се обезбеди безбедно,чисти и полира edge Standard нозе 1-5/8" дијаметар, 16 мерач поцинкуван челик 100% пред-поцинкуван челик - Не Позлатен Нозе да се наоѓа директно под мијалникот чинии, обезбедување зголемената стабилност и максимална тежина поддршка****Сликата Покажува Сличен Производ САМО.Овој предмет има 30 IN.ПРАВО DRAINBOARD****.

Детални спецификации

Додатоци на производи