.

.

Фонтана во моментов Врнежи од Рио Комерцијални Автоматско Течни Пена Сапун Фармацевт Тип Д - FS9837 Современиот Стил на Палубата Планината Метал Сапун Фармацевт - Пол?

Фонтана во моментов Врнежи од Рио Комерцијални Автоматско Течни Пена Сапун Фармацевт Тип Д - FS9837 Современиот

евалуација:

DEN 2248.80
Од стока
Во магацинот

СПЕЦИФИКАЦИЈА : фонтана во моментов Рио Комерцијални Автоматско Течни Пена Сапун Фармацевт Тип D има целосна хром-позлатен лим тело заврши, сапун фармацевт е развиена со леснотија во умот.Овој сапун фармацевт е елегантен тела кои беспрекорно ќе се вклопи во секоја современа тоалетот.Неговата форма е како тапа, која е убава и елегантна, тоа може да одговара и да го користите заедно со сите видови на комерцијални чешми совршено.ХИГИЕНА DC 1.5 V x 4 батерија Идеален за комерцијална употреба апликации во јавните тоалети, ресторани, канцелариски зграда, јавни објекти, болници.Одговара на сите НАС Стандард молк.

Детални спецификации

Fontana Rio Commercial Automatic Liquid Foam Soap Dispenser Type D has a full chrome-plated metal body finish, the soap dispenser has been developed with ease in mind. This soap dispenser is an elegant fixture that will seamlessly fit in any contemporary restroom. Its shape is as a faucet, which is beautiful and elegant, it can match and use together with all kinds of commercial faucets perfectly. :

Додатоци на производи