.

.

Вежби се Користи за Полнење за на доградба на Акрилни Нокти со 6pc Вежба Делови Електрични Помине Вежба Машина Поставите Професионални 35000RPM Маникир и Педикир Алатки

Вежби се Користи за Полнење за на доградба на Акрилни Нокти со 6pc Вежба Делови Електрични Помине Вежба Машина

евалуација:

DEN 383.28
Од стока
Во магацинот

Бои : бела, црна, pink Product Име : лак machine Weight : 0.ПРЕНОСНИ ПОМИНЕ ВЕЖБА СО БАТЕРИЈАТА : Батерија помине вежба,клип на назад за клипинг во вашиот појас, туника или џеб, го носат околу ноктите технолошки или мобилен техника; за професионална употреба, салон за убавина употреба, или почетник DIY помине грижа користите дома или патување.75 KGDimensions : 15 * 8 * 3.Најдобар изберете за подарок за другите, затоа што секој треба тоа во секојдневниот живот.5 CMSpeed : 0 ~ 35000 RPMVoltage : 110-220 VPower : 25 WPower : 2000 MA / Х.ЕЛЕКТРИЧНИ НОКТИ ДАТОТЕКИ за ПОЛНЕЊЕ : Ddurable метал, тенок, рационализација дизајн дршка, не се случува леплива и discoloured; лесни се справи, удобно да се одржи; доаѓа со 6 помине вежба битови (3/32" големина) и 6 помине вежба пескарење бендови.НОКТИТЕ ВЕЖБИ ЗА на доградба на АКРИЛНИ НОКТИ : Лесно ослободување за да се амортизира природни нокти, отстранете cuticle, нозе тешко кожата, нешто callus и podiatry; полски и мелење гел ноктите и доградба на Акрилни нокти.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПОМИНЕ ВЕЖБА : 35000 вртежи во минута прилагодливи; LCD екран покажува дупчење брзина на батеријата и лево; ниски вибрации и бучава, топлината, сигурноста,Долго траење на батеријата, 2 часа на полнење, 8-10 часа на употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи