.

.

Виножито Lanyard Цртан филм Вратот Рака Lanyard за Key ID Картичка Значка Држачот за Мобилен Телефон Ремени Lanyard Keychain,11

Виножито Lanyard Цртан филм Вратот Рака Lanyard за Key ID Картичка Значка Држачот за Мобилен Телефон Ремени

евалуација:

DEN 1891.20
Од стока
Во магацинот

Вклучувајќи 1 вратот рака и 1 рака на рака, погоден за било кој мобилен телефон со заштитни случај (не вклучувајќи мобилен телефон случај).Стави tether на телефон случај и помине помеѓу полнење дупка и телефонот случај.5 cm * 45cm Type : Neckband Style : Brief Model Број : Lanyard It е направен од супер мек висока густина полиестер, па тоа е многу удобно во секоја ситуација.Тоа е направен од супер мек висока густина полиестер, па тоа е многу удобно во секоја ситуација.Високо-квалитетна мека свила ткаенини, дури и голи вратот и зглобовите, кожата може да се врши удобно!На lanyard може да се користи не само за мобилните телефони, но исто така и за клучеви, карта сопствениците, итн.Високо-квалитетна мека свила ткаенини, дури и голи вратот и зглобовите, кожата може да се врши удобно!На lanyard може да се користи не само за мобилните телефони, но исто така и за клучеви, карта сопствениците, итн.Вклучувајќи 1 вратот рака и 1 рака на рака, погоден за било кој мобилен телефон со заштитни случај (не вклучувајќи мобилен телефон случај).На tether ќе не блокира вашиот полнење дупка, па лесно можете да го полните телефонот додека го користите објект.Материјал : Полиестер+Најлон+Metal Size : 2.На tether ќе не блокира вашиот полнење дупка, па лесно можете да го полните телефонот додека го користите објект.

Детални спецификации

Додатоци на производи