.

.

Хасегава Собранието ПОЛНЕЊЕ Компатибилен со Мицубиши Galant VR4 Safari Митинг 1992 КОМПЛЕТ 1:24 HA20307

Хасегава Собранието ПОЛНЕЊЕ Компатибилен со Мицубиши Galant VR4 Safari Митинг 1992 КОМПЛЕТ 1:24 HA20307

евалуација:

DEN 1691.28
Од стока
Во магацинот

Peso/Тежина : 0,6. ХАСЕГАВА HA20307 МИЦУБИШИ GALANT VR4 SAFARI МИТИНГ 1992 КОМПЛЕТ 1 : 24 MODELLINO Marca/Бренд ХАСЕГАВА(во nuove condizioni contenuto nella confezione originale del produttore)Оригиналната Скала Модел (во новите услови нане заградени) Scrivetemi по verificare ла disponibilita' dei colori e по ogni esigenza суи Modellini.

Детални спецификации

Додатоци на производи