.

.

WSZJJ Пинк детски Тоалет ,Децата Медиокритет Бебе Тоалет Сад Тенџере Обука Пренослив Тоалет

WSZJJ Пинк детски Тоалет ,Децата Медиокритет Бебе Тоалет Сад Тенџере Обука Пренослив Тоалет

евалуација:

DEN 8099.76
Од стока
Во магацинот

★ На медиокритет тренер е направен од високо квалитетни PP, цврсти доволно кога вашите деца ги користат. ★ Лесно да се чисти : внатрешниот седиште на медиокритет е лесно да ја извадите надвор, празни и чисти. ★Симпатична Медиокритет Обука Стол има рачки овозможувајќи му на вашето дете за удобно да се стекне сигурност при користење на бањата како почетник. ★Специјално Дизајнирани Поздравниот Guard : Спречува урината од одлевање излезе од тоалет и го задржува вашата бања чисти. ★Обука Деца - На пренослив тоалет тренер Стол е и погодна за момчиња и девојчиња со пишам catcher дизајн ,ја прави неа или него супер заинтересирани во медиокритет време.Децата toilet Material : PPcolor : Pink Size : како shown Applicable возраст : 1-4 години old Load имајќи : 60 KGComplete дипломирал фаза тоалет систем за обука.Вклучува самостојна медиокритет, мека тоалетна седиште редуктор и чекор stool Unique моделирани дизајн на Мека Седиште Редуктор ќе не солза или да кинете и е лесно да се clean Handles се интегрирани во Мека Седиште Редуктор да обезбеди дополнителна безбедност и стабилност на детето.

Детални спецификации

Додатоци на производи