.

.

ВАЛЕНТИН се во ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ Faberge Јајце Teapot Лејди Дијана Накит ГРОЗДОБЕР 1991 HANDCARVE Природни руската Faberge Јајце Trinket Музичка Кутија & Монета & Лејди Дијана Круна С?

ВАЛЕНТИН се во ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ Faberge Јајце Teapot Лејди Дијана Накит ГРОЗДОБЕР 1991 HANDCARVE Природни

евалуација:

DEN 18936.00
Од стока
Во магацинот

♛ Природни Faberge јајце Оригинални Круна Кралска Збирка рачно изработени од страна на мајстор jewellers занаетчии на Кипар ♛ Камео промовирање на добра среќа да се примачот ♛1991 Исклучителна Принцезата од Велс Тиара Мека Бакар обложено со Платина Сваровски Дијаманти Бисер Тиара рачно изработени ♛ Сребро Комеморативна Монета Принцезата од Велс 1991♛ Faberge јајце Музички стил Принцеза од Велс Кралското Семејство ПОСТАВИТЕ ♛Остатокот увери на вашите производи квалитет и автентичност. ♛Faberge јајце : Ние се мијат goose јајца со алкохол почиста.1991 година, Принцезата Дијана Камео Faberge стил јајце 3ct Сваровски Дијаманти 24k ЗЛАТО украсени -Handcarved Природни Јајце Музички "Замокот на Небото" СРЕБРЕНА рачно изработени Принцезата Тиара Сваровски дијаманти & монета-.Нашиот господар jewellers рака издлаби Природни јајца рака и ги красат со 24k Злато оркестарот и Сваровски дијаманти & камења отворени. ♛1991 година Гроздобер 24k ЗЛАТО Принцезата Дијана Камео Faberge стил јајце 3ct Сваровски Дијаманти 24k ЗЛАТО украсени Faberge Сваровски Дијаманти-Handcarved Природни Јајце-Faberge Музички стил "Замок во Небото" рачно изработени РЕМЕК - СРЕБРЕНА рачно изработени Принцезата од Велс Тиара Сваровски дијаманти бисер Рака set-оцрни слободно - Сребрена Принцезата од Велс Комеморативна монета-.

Детални спецификации

Додатоци на производи