.

.

Lunarable Расадник Фрли Перница Перница Маска, Меки Облаци, Дожд и Молњи Pictogram Шема Небото Тема Raindrops, Декоративни Плоштадот Акцент Перница Случај, 24 X 24, Multicolor

Lunarable Расадник Фрли Перница Перница Маска, Меки Облаци, Дожд и Молњи Pictogram Шема Небото Тема Raindrops,

евалуација:

DEN 345.60
Од стока
Во магацинот

На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други најблиски со многу изненадувачки дизајни.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Разновиден.Ова е САМО перница капак, кои се продаваат без вметнување.Полиестер.Тие ќе бидат шокирани од страна на супериорен квалитет на објектот, кога тие се отвори сегашноста.

Детални спецификации

Додатоци на производи