.

.

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 32GB RAM меморија, 512GB PCIe SSD + 2TB HDD, RTX 2060, 17.3 Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, Победа 10 Про) (Обновена)

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 32GB RAM меморија, 512GB PCIe SSD + 2TB HDD,

евалуација:

DEN 1161.60
Од стока
Во магацинот

Оваа Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови, со ограничен за да нема знаци на истрошеност.Производот доаѓа со 90-ден гаранција.60 GHz Процесор (до 5 GHz, 12 MB Кеш, 6-Јадра) ; NVIDIA RTX 2060 6 GB GDDR6 Посветен Графика,.60 GHz Процесор (10 Генерација, до 5 GHz, 12 MB Кеш, 6-Јадра)Складирање : 512 GB PCIe SSD (Solid State Drive) + 2 TB HDD (Хард Диск)Меморија : 32 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : NVIDIA RTX 2060 6 GB GDDR6 Посветен Графика, Оперативен Систем : Windows 10 Про-64 Connectivity : Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth, Ethernet LAN (RJ-45)Камера : Интегрирана Webcam Input/Излез : , Црвено позадинско осветлување Тастатура Тастатура, Дисплеј : 17. 【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, инспекција и пакување.Тежина : 8lb.

Детални спецификации

Додатоци на производи