.

.

Vestil TCD-U-72-DC Универзална DC Ѓубре Може да Самосвали, Челик, 161-1/16 инчи Целокупната Ротира Максимална Висина, 135 степен Максималниот Агол, 400 lb Единствен Капацитет, Сино/Ж

Vestil TCD-U-72-DC Универзална DC Ѓубре Може да Самосвали, Челик, 161-1/16 инчи Целокупната Ротира Максимална

евалуација:

DEN 1284.00
Од стока
Во магацинот

Едноставен дизајн лесно депонии содржината од корпата за ѓубре.Рициново дизајн го прави преносливост удобен.Депонија височини им овозможи на корисникот да шутнат ѓубре во височина dumpsters.Тешки челичната конструкција е изграден за да трае.На Vestil TCD-U-72-ВАШИНГТОН, ДЦ Напојува Хидраулични Ѓубре Може да Самосвали е наменета за еден човек да се лесно депонија содржината на ѓубрето лименки, без разлика колку се тешки се тие.На разноврсна прилагодливи сектор работи само со ѓубре лименки наведени или одобрени еднакви.DC погонските единици вклучуваат on-board батерија полнач.Тешки-должност челична конструкција има две (2) цврсти и две (2) вртливата casters за преносливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи