.

.

Пер Имајќи UCX11-32 UCX00 Серија Вметнете Лого, Relubricable, Поставете Заклучување со Завртки Јака, Еден Усна Печат, и 2 се Роди, 27 mm Широк Внатрешен Прстен, 65.10 mm Сферични Надвор?

Пер Имајќи UCX11-32 UCX00 Серија Вметнете Лого, Relubricable, Поставете Заклучување со Завртки Јака, Еден Усна

евалуација:

DEN 2271.12
Од стока
Во магацинот

Стандарден капацитет.Relubrication ритам со масло дупка за поставување завртка страна.Анти-ротација pin на спротивната страна маснотии ритам.Најлон скоро класа 3А поставите завртки се стандардни.Стандард Печат : R-Печат.Среден капацитет вметнете лого, relubricable со анти-ротација pin.

Детални спецификации

Додатоци на производи