.

.

SMS35G-OP 35mm Отворите Лизгачот Буш Топката Линеарно Движење Лежишта

SMS35G-OP 35mm Отворите Лизгачот Буш Топката Линеарно Движење Лежишта

евалуација:

DEN 4726.80
Од стока
Во магацинот

Предмет : SMS35 G-OP Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Затворачи : Open (Отвори).Број на Топката Кола : 6. Retainer Материјал : Смола.SMS35 G-OP ' Рѓосувачки Челик Anticorrosion Слајд Буш Направени во Јапонија : NB Линеарни Системи Nippon Имајќи Линеарни Системи 35mm Нерѓосувачки Челик Anticorrosion Линеарна Слајд Буш, Тоа е отворен, retainer материјал е смола, SMS35 G-OP имајќи е висока точност одделение линеарна bushings, серија главно се користи во САД, NB бренд (Nippon Имајќи Линеарни Системи), направен во Јапонија.

Детални спецификации

Додатоци на производи