.

.

RiteAV (2 Банда Декоративни) 15 Amp Круг Штекер Coax Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Ѕид Плоча - Бела

RiteAV (2 Банда Декоративни) 15 Amp Круг Штекер Coax Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Ѕид Плоча - Бела

евалуација:

DEN 343.92
Од стока
Во магацинот

Tooless конекција.Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Ѕид плоча изгледа исто на предната и задната (женски женски).Одговара на повеќето штекер кутии и низок напон монтажа голема заграда.Приклучоци во плочи се отстранува за идни надградби.Висок квалитет на објектот.Завртки вклучени.Tooless врска со никакви жици се потребни.Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Висок Квалитет на објектот.Завртки се вклучени.Одговара на стандард за монтажа голема заграда.

Детални спецификации

Додатоци на производи