.

.

Зелен Чај Жените е Поврзана Спортски Активни Flippy Skort Здолниште

Зелен Чај Жените е Поврзана Спортски Активни Flippy Skort Здолниште

евалуација:

DEN 1077.60
Од стока
Во магацинот

Модални,Еластична,Полиестер,Памук,Spandex,Rayon.Drawstring затворање.Машина За Миење.Rayon/памук/полиестер Spandex поврзана модални школка w/ полиестер/памук/Spandex шорцеви лагер.еластичен појас w/ прилагодливи drawstring.во прилог шорцеви лагер создава мазна силуета.gored здолниште w/ течност drape.текстура заврши.Зелен Чај flippy модални мешавина поврзана skort w/ текстура заврши.Одлично за повик, голф, базен, одмор.Машина за миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи