.

.

Orbitkey Гнездо | Преносни и Приспособливи Биро Организатор Случај со Вграден Безжичен Полнач | Подвижен Dividers | Црна

Orbitkey Гнездо | Преносни и Приспособливи Биро Организатор Случај со Вграден Безжичен Полнач | Подвижен Dividers

евалуација:

DEN 2637.60
Од стока
Во магацинот

ДОМ ЗА СИТЕ ВАШИ ESSENTIALS : Удобно да ги чува сите ваши дневни потреби внатре Гнездо.Посебна врвот лента од внатрешната меморија за да лесно да ги повратите предмети додека работите на вашата работна маса.СЕКОГАШ ОБВИНЕТ : безжичниот полнач вградени во капакот ќе го задржи вашето уреди наплаќа, додека сте на работа – значи тие се секогаш подготвени да одите.СКЛАДИРАЊЕ ЗА КАРТИЧКИ & ЛАБАВА ПРЕДМЕТИ : Продавница картички не се користи често во капакот да се ослободи простор во вашиот паричник.Исто така, вклучен е еластична торбичка за помали објекти кои имаат тенденција да се оди на погрешен пат.DUAL FUCTION ЗГЛОБ МЕХАНИЗАМ : Подигнете го капакот или флип ја отвори како книга за пристап до внатрешната меморија.Пена поместена внатрешни работи ќе го задржи вашите лични предмети безбедно и заштитени, како ви одат за вашето секојдневно се менуваат.ИНДИВИДУАЛИЗИРА DIVIDER : Подвижен dividers ви овозможи да го одберат прегради за да одговараат на вашите специфични потреби.На Orbitkey Гнездо е пренослив и се индивидуализира биро организатор со вграден безжичен полнач – помагајќи ти declutter и да останете организирани, каде и да сте.

Детални спецификации

Додатоци на производи