.

.

DOITOOL 1 Сет на Четка за заби Рек Ѕид Паста за заби Фармацевт Носителот Бања Организатор

DOITOOL 1 Сет на Четка за заби Рек Ѕид Паста за заби Фармацевт Носителот Бања Организатор

евалуација:

DEN 820.80
Од стока
Во магацинот

Филтер дупка дизајн, брзо се троши, не води скала.Погоден за членовите на семејството, држач, четка за заби, мулти - функционални складирање багажник, сет со 4 чаши за решавање на проблеми вклучувајќи го и семејството на toiletries.Направен од материјал, издржлив да ја користите.Имајте паста за заби и четка суви и чисти.Лесен за инсталација : силни врски, ѕид-монтирани, лесно да го инсталирате, фиксна, нема да падне, да се скрши ѕидот.

Детални спецификации

Додатоци на производи