.

.

Ну-Calgon 4171-75 Evap Пена Нема Исплакнете Испарувачот Серпентина Почиста, 18 оз. (4-(Пакет))

Ну-Calgon 4171-75 Evap Пена Нема Исплакнете Испарувачот Серпентина Почиста, 18 оз. (4-(Пакет))

евалуација:

DEN 1281.60
Од стока
Во магацинот

Отстрани капа и точка кон површината се чисти.За многу тврдоглав или тешки депозити, повторете апликации може да биде потребно.4 Пакет на Evap Пена нема исплакнете се со високи перформанси, тешки детергент, специјално формулиран со посебни surfactants и алкални средства за чистење кои се развиени во пенење, не-исплакнете производ.Бидете сигурни пена еднакво ја покрива целата површина.Drections за употреба : исклучете или исклучите моќ да единица се сервисирани, и отстрани било тешки или сплетен почви прво.

Детални спецификации

Додатоци на производи