.

.

Comstock Замокот FK43 Гас Spacer Опсег

Comstock Замокот FK43 Гас Spacer Опсег

евалуација:

DEN 2049.60
Од стока
Во магацинот

Spacer Опсег, гас, 36" широк x 28" длабоко рамка, (4) 40,000 BTU круг горилници, (4) 18" x 13-1/2" леано железо решетки, отворен пред кабинетот база, од не 'рѓосувачки челик надворешноста & 7" висок backguard, 6" од не ' рѓосувачки челик нозе, NSF, c ETLus.Една година делови и работна гаранција, стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи