.

.

RiteAV - 15 Amp Штекер и 1 Порт Cat6 Ethernet Бели Украсни Тип на Ѕид Плоча Бела

RiteAV - 15 Amp Штекер и 1 Порт Cat6 Ethernet Бели Украсни Тип на Ѕид Плоча Бела

евалуација:

DEN 343.92
Од стока
Во магацинот

Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел.Висок квалитет.Завртки вклучени.Одговара на стандарден излез кутии и монтажа голема заграда.Wallplate изгледа исто на предната и задната страна.Ве молиме имајте на ум : Тоа е потребно да го инсталирате овој предмет во поделени штекер кутија.Се препорачува соодветен штекер кутии Carlon BH234 R (Стар работа).Ова е 2 Парче Декоративни Ѕид Плоча (плоча и плоча осигурување).Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел.Штекерот треба да биде тешко жичен како редовни штекер.Висок квалитет, завртки вклучени.Одговара на стандарден излез кутии, decora(tive) плочи и монтажа голема заграда.Женски од двете страни на плочата приклучоци за лесно приклучок. 4 инчен растојанието помеѓу шрафовите.Ова не е GFCI штекер и не е да се инсталира во близина или зад кујнскиот мијалник, када, бања или во рок од 12-15 нозете на кој било извор на вода.Мора да биде инсталиран во нов или веќе постоечки пластични или метални штекер електрични кутија за безбедност.Не го инсталирате овој со base само монтажа заградата.

Детални спецификации

Додатоци на производи