.

.

Smart Led Вдлабнати Осветлување 4 Инчи, ПРЕДВОДЕНА WiFi Вдлабнати Осветлување 9W RGBWC УПТ Smart вградна светилка со Панел, Компатибилен со Алекса,Google Асистент и Siri (4 Инчен-4PACK)

Smart Led Вдлабнати Осветлување 4 Инчи, ПРЕДВОДЕНА WiFi Вдлабнати Осветлување 9W RGBWC УПТ Smart вградна светилка

евалуација:

DEN 2399.76
Од стока
Во магацинот

★ Bluetooth & Wi Fi Контрола Доаѓа со smart мост, која го прави поддржува Wi Fi и Bluetooth Контрола. ★ Мултифункционален RGBWC Smart Вдлабнати Светла Овие вградна светилка функција боја на RGB, Топло Бела, Кул Бело и 2700 K-6500 K боја температура.Боја Температура : 2700 K-6500 K tunable бела.Традиционалните downlights и ќе треба да бидат поврзани со жици за да го вклучите и исклучите или затемнување.5 W*6, ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА : 2835-1 W*13, Г. 1 x екран осетлив на допир Smart Контролер. ★Панели и светлата се поврзани со свои жици одделно, и нема потреба да ги поврзете заедно преку жици.Лесно да се инсталира со нерѓосувачки челик пролет клипови, што го прави retrofit stabler и сигурна инсталација.77" (меѓу дијаметар Φ3.Методи на конекција : BLUETOOTH 4.Надворешниот дијаметар : Φ120*H45mm/Φ4. Работна Температура : -20 ДО +45 ℃.Светлината Прозрачна Флукс : 700 LM. 4 x BT Мрежа LED вградна светилка.0 или повисоко.Компатибилен со Алекса & Google Асистент, ако сте во Wi Fi средина, може да се гласовна контрола на вашиот bluetooth вградна светилка преку Алекса throught bluetooth мрежа smart мост.Режим : WK602.Соодветен систем : Android 4. 9 W 700lumens вдлабнати светла со Боја температура : 2700 K-6500 K, ладни и топли тонови се дефинирани од вас.installtion дупка бараат : 3.Светлината Грло : E26.Ако сакате да додадете повеќе светла, може да се купи дополнителни светла за да додадете.

Детални спецификации

Додатоци на производи