.

.

10-32 x 1 1/2 Типот F Тема Сечење Завртки/Филипс/Пан Глава/Челик/Црна Оксид (Картон: 3,000 компјутери)

10-32 x 1 1/2 Типот F Тема Сечење Завртки/Филипс/Пан Глава/Челик/Црна Оксид (Картон: 3,000 компјутери)

евалуација:

DEN 14975.76
Од стока
Во магацинот

Пан Филипс Видот F. Тема Сечење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C45 мин. (Core Цврстина : Rockwell C28-38).Целосно Навој.Тема Сечење Завртки, 10-32 x 1 1/2" Типот F Тема Сечење Завртки / Филипс / Пан Глава / Челик / Црна Оксид.

Детални спецификации

Додатоци на производи