.

.

2018 Topps Ажурирање и ја Нагласува #US189 Shohei Ohtani РК Дебитант Лос Анџелес Ангели Официјални MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2018 Topps Ажурирање и ја Нагласува US189 Shohei Ohtani РК Дебитант Лос Анџелес Ангели Официјални MLB Бејзбол

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат. 2018 Topps Ажурирање.Shohei Ohtani.Лос Анџелес Ангели.База Ажурирање Во Собата. 2018 Topps Ажурирање и ја Нагласува #US189 Shohei Ohtani РК Дебитант Лос Анџелес Ангели Официјални MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи