.

.

АЦЕ СТАКЛО 6529-36 Серија Duran Страната Главата, 150 мм Земјата Парење, 4 Вратот, 29/42 & 24/40 Зглобовите

АЦЕ СТАКЛО 6529-36 Серија Duran Страната Главата, 150 мм Земјата Парење, 4 Вратот, 29/42 & 24/40 Зглобовите

евалуација:

DEN 10745.52
Од стока
Во магацинот

150 Mm земјата парење страната. 4 вратот. 29/42 & 24/40 зглобовите.Земја на потекло : сад.Рамен терен прирабница за употреба со сите реакција колби кои имаат 150mm (6") Duran земјата парење страната.Се снабдува со три во линија земјата зглобовите и еден или два 90 степени зглобовите.За термометар или сонда адаптер.

Детални спецификации

Додатоци на производи