.

.

PlusRoc 20 Пак Виси Куки и String Светлина Виси Комплет

PlusRoc 20 Пак Виси Куки и String Светлина Виси Комплет

евалуација:

DEN 427.20
Од стока
Во магацинот

20 x завртка во таванот куки(црна), 20 x base подлога и инструкции.Силна клип брави безбедно и соопштенија лесно.Не постои ризик на светлата/растенија/правец на chimes падне дури и во windy дена!Добро за двете надворешна и внатрешна употреба.Widly користи за бесење string светла, растенија, ветер chimes, птица задолжени за хранење телиња, фенери, и други украси..Лесен за Инсталација : Вежба пилот дупка, вметнете ја base сидро ако е потребно и потоа завртка во кука.Одлично за eave, патио, дек, таванот, ѕидовите, дрво, ограда..Овој водич жица е направен на 304 нерѓосувачки челик.На винил слој го прави тоа рѓа-отпорни и отпорни на временските за долгорочна употреба на отворено. 480 LB кршење сила значи вашиот виси предмети ќе остане безбедно во секое време, дури и во windy дена еднаш ќе се инсталира правилно.Пакетот вклучува 150fts обложени нерѓосувачки челик кабел x 1, Turnbuckle x 3, Snap Кука x 3, Око Рака x 6, Јаже Менгеме x 12, Мини Клуч x1, Завртка x 12, Ѕидниот Приклучок x 12, Zip Вратоврска x 50, Инструкции x 1 .Голи кабел надворешниот дијаметар е 1/16", обложени надворешниот дијаметар е 3/32".Употреба на куки за да се направи виси комплет повеќе разноврсна!Совршен за светла виси програми.

Детални спецификации

Додатоци на производи