.

.

XXWJH Гроздобер Кожа Молив Случај Првиот Слој Cowhide Пенкало Случај Молив Случај Канцелариски Материјали (Боја : E, Големина : 18cm X3cm)

XXWJH Гроздобер Кожа Молив Случај Првиот Слој Cowhide Пенкало Случај Молив Случај Канцелариски Материјали (Боја

евалуација:

DEN 2382.72
Од стока
Во магацинот

Првиот слој е направен од cowhide.Кожа е мека и еластична, и се чувствува првата стапка.Различни бои за да го изберете, и мажите и жените можат да го користат.На cowhide производи ќе се подложи на забите за време на употребата, која се менува со употреба.Покрај тоа, вистински cowhide може да има неизбежни мали дефекти, кои не се проблеми со квалитетот.Првиот слој е направен од cowhide.Кожа е мека и еластична, и се чувствува првата стапка.Различни бои за да го изберете, и мажите и жените можат да го користат.На cowhide производи ќе се подложи на забите за време на употребата, која се менува со употреба.Покрај тоа, вистински cowhide може да има неизбежни мали дефекти, кои не се проблеми со квалитетот.Материјал : првиот слој cowhide Capacity : може да се стави 1-2 pens Size : 18cm X3cm Use : Училишта & Offices Function : Пенкало торба / Подарок / Училиште.Пакување : 1 Buc молив случај (со Исклучок на Пен )Забелешка : 1. Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.2.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 1-2cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Детални спецификации

Додатоци на производи