.

.

АЦЕ СТАКЛО 6529-06 Серија Duran Страната Главата, 150 мм Земјата Парење, 4 Вратот, 45/50, 24/40 & 10/30 Зглобовите

АЦЕ СТАКЛО 6529-06 Серија Duran Страната Главата, 150 мм Земјата Парење, 4 Вратот, 45/50, 24/40 & 10/30 Зглобовите

евалуација:

DEN 10654.08
Од стока
Во магацинот

Пакет Димензии : 12 L x6 H x12 W (инчи).Пакет Тежина : 1.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 6529-06. Рамен терен прирабница за употреба со сите реакција колби кои имаат 150mm (6") Duran земјата парење страната.Се снабдува со три во линија земјата зглобовите и еден или два 90 степени зглобовите.За термометар или сонда адаптер.

Детални спецификации

Додатоци на производи