.

.

FEGOCLT Дигитален Аудио Пенкало Видео Рекордер Глас Снимање со Камера HD 1080P IR Ноќ Визија Преносни Намалување на Шумот Стерео Lossless

FEGOCLT Дигитален Аудио Пенкало Видео Рекордер Глас Снимање со Камера HD 1080P IR Ноќ Визија Преносни Намалување

евалуација:

DEN 4963.20
Од стока
Во магацинот

Пакување list1* Гласовните Recorder1*manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Преносни:Ова видео рекордер е мал и лесен, заземаат мал простор, лесно да се носат и транспорт, лесен за употреба.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Големи батерија капацитет:Ова видео рекордер има вграден 1050m Ah литиум батерија, големи капацитетот на батеријата, може да бидат постојано работат за 8-10 часа, да ги задоволат вашите потреби.55 инч(L*W*H)Карактеристики : Намалување на шумот:Оваа снимка пенкало е опремен со вграден микрофон, која може да се намалува пречките и да го подобри квалитетот на звукот.Преносни:Ова видео рекордер е мал и лесен, заземаат мал простор, лесно да се носат и транспорт, лесен за употреба.Тип : видео recorder Material : ABSColor : black Battery : вграден-во 1050m Ah литиум battery Video формат : AV1 Image сооднос : 16 : 9 Video кодирање : М-JPEGVideo работно време : 8 hours Resolution : 1920*1080 P/1280*720 P (изборен)Снимање работно време : 10 hours Video рамка го оценувате : 30fps Charging напон : DC-5 VInterface тип : тип-CStorage тип : поддршка ТФ card Lens агол : 120 degreessize : 3.Широк апликации:Оваа камера е широко се користат во home security, се вози трката cam за автомобил, телото монтирани видео камери, конференциска камера итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи