.

.

WEJUANR Табела Броеви,1-25/50/100 Нерѓосувачки Челик Табела Број Картички Ресторан, Кафе Бар Седење на Маса Броеви за Свадба,Место Картички Роденден Брак Настани Партија М?

WEJUANR Табела Броеви,1-25/50/100 Нерѓосувачки Челик Табела Број Картички Ресторан, Кафе Бар Седење на Маса

евалуација:

DEN 511.20
Од стока
Во магацинот

ТАБЕЛА БРОЕВИ : Добивање на повеќе гости со седиште брзо се прави едноставно со овие броеви; идеална за ресторани, банкет и прием сали, или поединци кои често домаќин големи партии и настани.ЛЕСНО може ДА се ПРОЧИТААТ : табела броеви функција големи, црно печатење, кои се лесно да се види од далечина; двојно двострано печатење овозможува јасна, непречен поглед од која било насока.ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Нерѓосувачки челик, Метални градежни за супериорен издржливост и долг животен век.ДИМЕНЗИИ : 5x4cm/1.6x1.9inch.ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ : 1-25/1-50/1-100. Нерѓосувачки челик шатор стил на табела броеви Опис : Количеството : 1 25 / 1 50 / 1 да 100 Material : Нерѓосувачки Steel Color : Црна број Приближно Големина : 5x4cm/1.6x1.9inch Package Вклучени сет 1 x Нерѓосувачки челик Маса numbers Note : ве Молиме овозможи +/-1cm грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи