.

.

Wesco Индустриски 261075 Pspl-68-2424-15S44; Моќ Stackers 1500 кг.

Wesco Индустриски 261075 Pspl-68-2424-15S44; Моќ Stackers 1500 кг.

евалуација:

DEN 1826.40
Од стока
Во магацинот

Моќ Лифт Платформата Сложувач PSPL-68-2424-15 S 1. Моќ Лифт Платформата Сложувач PSPL-68-2424-15 S 1.5 К^ Моќ Лифт Платформата Сложувач, Модел : PSPL-68-2424-15 S 1.5 К, 24inx24in платформа, 6in платформа намали висина, 68in платформа подигната на висина, 83in вкупна висина, 15in оптоварување центар, База на нога : 15in ID/21in OD, Двоен синџир лифт поддршка, Капацитет : 1500lbs Овој оглас е за Секој.

Детални спецификации

Додатоци на производи