.

.

ProStyle 75ft. #12 SJTW 3 Диригент Продолжување Кабелот со Запалени Завршува - Жолта

ProStyle 75ft. 12 SJTW 3 Диригент Продолжување Кабелот со Запалени Завршува - Жолта

евалуација:

DEN 1679.76
Од стока
Во магацинот

Тешки #12 кабелот.Висока видливост неонски бои за признавање.Пламен отпорни.Тешки отворено јакна дека е отпорен на вода за дополнителна заштита од влага.Тешки-должност притисне на 13 A-125 V приклучоци и конектори. 5/8" вирус релјефи во задниот дел на приклучокот и конектори спречување на краевите од влечење далеку од папочната тело.Машки plug има вграден во килибар неонски светлина која покажува таму е моќта во мозок и штекер.Тешки #12 кабелот.Висока видливост неонски бои за признавање.Пламен отпорни.Тешки отворено јакна дека е отпорен на вода за дополнителна заштита од влага.Тешки-должност притисне на 15 A-125 V приклучоци и конектори. 5/8" вирус релјефи во задниот дел на приклучокот и конектори спречување на краевите од влечење далеку од папочната тело.Двете приклучоците имаат изграден во килибар неонски светлина која покажува таму е моќта во мозок и штекер.дека таму е моќта во мозок и штекер.

Детални спецификации

Додатоци на производи