.

.

Aviditi 962SK Рамен Брановидни Кутии, 9 L x 6 W x 2 H, Kraft (Пакување од 1800)

Aviditi 962SK Рамен Брановидни Кутии, 9 L x 6 W x 2 H, Kraft (Пакување од 1800)

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Во текот 1,400 големини за да изберете од!.Произведени од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни (освен ако не е поинаку наведено).ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Стандард сила индустриска Брановидни Кутии.Овие кутии се индустриски стандард.Со гордост се направени во САД.МАТЕРИЈАЛ за изработка на овие krabičkách траен избор за сите пакување потреби.Кутии се продаваат во пакет количини, и се испраќаат рамен да заштедите на простор за складирање и намалување на товар на трошоците.Брановидни krabičkách дојде во стандардниот Kraft боја, и се направени од рециклираат картон.Наведени димензии се однесуваат на внатрешноста употребливи картон простор.Со гордост се направени во САД!.

Детални спецификации

Додатоци на производи