.

.

Помине Уметност Рака Перница СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница(сив)

Помине Уметност Рака Перница СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница(сив)

евалуација:

DEN 768.72
Од стока
Во магацинот

Материјал : СТП кожа, од не ' рѓосувачки челик.Факултативна Боја : Мермер, Зелена, Сива.Висока вредност рака перница и удобно се чувствуваат не само што ќе го подобри клиентот помине искуство, но исто така и покажуваат висока вкус на сопственикот.Здрав рамка ќе се задржи перница стабилни и не се лизга.Раката перница држи вашите раце удобност зона, цврсти доволно да се постојано поддршка зглоб/страна пак, правото да се вклопи manicuring табела.Одличен за домашна и професионална салон за употреба, потребно помине уметност алатка.Деликатна изработка, исклучителна завиткување, уникатен и елегантен, поддршка засилен позлата процес, стабилна рака перница е повеќе фирма и удобно.Карактеристики : Намалување на рака притисок и олеснување на рака fatigue Applicable да : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.Факултативна Боја : Мермер, Зелена, Gray Condition : 100% Сосема New Item Тип : Помине Уметност Рака Pillow Package Листа : 1 x Помине Уметност Рака Pillow Material : СТП кожа, од не ' рѓосувачки челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи