.

.

PowerStar AGM1235-2Pack-07 Pronto M50, M51, M51-CG, Pronto R2 250 Серија Моќ Стол Батерии MP12350

PowerStar AGM1235-2Pack-07 Pronto M50, M51, M51-CG, Pronto R2 250 Серија Моќ Стол Батерии MP12350

евалуација:

DEN 6199.44
Од стока
Во магацинот

Замена На Батеријата U1. Напон - 12 V.Капацитет - 35 Ah.Pronto M50, M51, M51-CG, Pronto R2 250 Серија Моќ Стол Батерии MP12350. Димензии - 7.7 x x 6.5 5.1 во.Карактеристики.Замена На Батеријата U1. Напон - 12 V.Капацитет - 35 Ah.Pronto M50 M51 M51-CG Pronto R2 250 Серија Моќ Стол Батерии MP12350. Димензии - 7.7 x x 6.5 5.1.во Објектот Тежина - 25 кг.

Детални спецификации

Додатоци на производи