.

.

VoiceTracer Keychain Dictaphone Рекордер Активиран Снимање на USB Флеш Диск Аудио Звук Преносливи MP3 Плеер (Боја : Б, Големина : 32GB)

VoiceTracer Keychain Dictaphone Рекордер Активиран Снимање на USB Флеш Диск Аудио Звук Преносливи MP3 Плеер

евалуација:

DEN 4964.40
Од стока
Во магацинот

Одрекување : Формат видови се MP3, WMA и WAV фајлови.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Само се сврти на глас активира снимачот за да on, овој usb гласовен снимач користи како keychain што го прави совршен уред за тајните на снимањето.Спецификации : Флеш Диск Капацитет : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GBColor : Silver Material : Метал & Plastic Recording Bit Rate : Default 192 Kbps Recording Формат : WAVMusic Формат : MP3 / WMA / WAVPower Набавка : Вграден-во 3.SMart време : Вграден-во време чип, погодно за евиденција на време и на крајот од датотеката генерација, на датотеката е исто така именуван според време.Снимањето на шифрирање за заштита, дури и ако тоа паѓа во рацете на другите, нема потреба да се грижите за снимање истекување.7 V/85m A Литиум Battery Item Големина : 8.Количина : 1 PCSEasy да се работи : што можете да им се овозможи со.Идеален за бизнис, школо, предавања и лични dictation.КОМПАТИБИЛНОСТ СО MAC И WINDOWS - Компатибилен со Mac или PC и да заборавите за стари clunky софтвер луѓе, овој дигитален аудио рекордер е лесно да ги пренесувате датотеки на Mac или PC.СУПЕРИОРЕН СНИМАЊЕ КВАЛИТЕТ - снимач на глас евиденција на 192kbps, ја доловува до 20 ~ 50 ft и ја доловува јасно чист аудио дека можете да слушате преку користење на слушалки вклучени во box3.Опис : Ова е дигитален снимач на глас со 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB внатрешна меморија, лесен за употреба, тоа изгледа како keychain.

Детални спецификации

Додатоци на производи