.

.

Lunarable Игуана Фрли Перница Перница Маска, Расадник Тематските Polygonal Cartoonish Дизајн на Среќни Рептили во Џунглата на Камен, Декоративни Плоштадот Акцент Перница Случај

Lunarable Игуана Фрли Перница Перница Маска, Расадник Тематските Polygonal Cartoonish Дизајн на Среќни Рептили

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Можете да најдете дизајн за сите и секој интерес во нашата колекција. 24 Инчи x 24 Инчи - Двојно двострано печатење Со Патент.Вметнете не се вклучени.Направен од 100% Откачи Полиестер - водоотпорен, Висок квалитет на ткаенина.Модерната Отпечатоци Печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Се намали и пораби со рака.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тросед, кауч, кревет, постелнина, килими, завеси, клупа, седење и сите други оркестарот додатоци.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Преуредување и освежете го вашето соби со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни перница случаи.Тие ќе бидат шокирани од страна на супериорен квалитет на објектот, кога тие се отвори сегашноста.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Издржливи доволно за двете затворен и отворен.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.Увезени или произведени во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи