.

.

Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Завеса Куки (Сет од 12), Погоден за Туш Завеси,Дом,Канцеларија,Украсни Завеси

Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Завеса Куки (Сет од 12), Погоден за Туш Завеси,Дом,Канцеларија,Украсни Завеси

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Прилагодување : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени фотографии во производот.Има добар анти- ' рѓа ефект.Има добар анти- ' рѓа ефект.2-Нашите туш завеса кука може да се смести во скоро сите видови на туш завеси или завеси, и одговара на повеќето туш завеси или завеса прачки, па тоа е многу практично и никогаш не ќе го жалам со тоа.Напомена : Еден сет е 12 парчиња.Големина : 3.Тоа може да се смести во скоро сите видови на туш завеси или завеси, погоден за повеќето туш завеси или завеса прачки, па тоа е многу практична, вие никогаш не ќе го жалам со тоа.3-Нашите туш завеса куките се идеални за украсување бањи, дома завеси, канцеларија завеси, празник куќи и свадба соби.Тоа е лесно да се инсталира, само да помине низ туш завеса дупка, можете брзо и лесно да се откажам завеса род.Лесно да се инсталира, само да помине низ туш завеса дупка, можете брзо и лесно да се откажам завеса род.Бренд : qfkj1-Нашите туш завеса куките се направени од смола, стакло, и нерѓосувачки челик.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.4-Нашите туш завеса кука е збир на 12 парчиња.Материјал : Смола, стакло, од не ' рѓосувачки челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи