.

.

Пена Венец Прстен Занает Пена Круг DIY Венец Форми 10pcs Бела Полистирен Венец Рамка Обрачот за DIY Занаети Флорални Проекти Божиќ Свадба Декорација 7. 3x1. 5cm

Пена Венец Прстен Занает Пена Круг DIY Венец Форми 10pcs Бела Полистирен Венец Рамка Обрачот за DIY Занаети

евалуација:

DEN 242.16
Од стока
Во магацинот

DIY занаети : поли венец прстени може да биде обложен со боја боја вас, нека стане шарени, да се облекуваат вашиот дом, прикован на мали предмети ќе се стави во позиција од вас, или сечење во обликот што треба со убави цвеќиња, игра вашата имагинација да се создаде убава работа на уметноста.Пена занаети : можете да го користите пена венец Кругови да направите убави илустрации, ги красат страните, со пријателите и семејството, и да се поврзат едни со други, тие се за училишни проекти или DIY проекти, сезонски и важно повод украси.Погоден за разни активности : овие поли занает пена Кругови се погодни за сезоната прослави, како и значајни прилики како што бебето тушеви, булчински тушеви, денот на Благодарноста, Божиќ прослави, па дури и дипломирањето украси, овие венци ќе го направи сцена, убава, елегантна и ќе ги натера луѓето среќни.

Детални спецификации

Додатоци на производи