.

.

КУТИЈА САД BM1182DSK Литература Mailers, 8.75 Ширина, 2.3125 Висина, 11.125 Должина, Бела (Пакување од 1800)

КУТИЈА САД BM1182DSK Литература Mailers, 8.75 Ширина, 2.3125 Висина, 11.125 Должина, Бела (Пакување од 1800)

евалуација:

DEN 1360.80
Од стока
Во магацинот

Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Силна 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба.Бродови и продавници рамен да се зачува простор.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор. 11 1/8" x 8 3/4" x 2 5/16" Литература Mailers.Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Силна 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба.Бродови и продавници рамен да се зачува простор.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.Совршен избор за безбедно mail или брод печатени објекти, бизнис форми, врзива, каталози, стационарни и списанија, без трошок на сопствен картон.

Детални спецификации

Додатоци на производи