.

.

30M Растенијата Наводнување Комплет Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување Спреј Само за Наводнување Колекции со Прилагодливи Dripper

30M Растенијата Наводнување Комплет Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување Спреј

евалуација:

DEN 2368.08
Од стока
Во магацинот

1. Секој dripper може да се прилагоди самостојно. 2.Родителите може да се прилагоди на dripper брзина според различни вода на побарувачката на секое растение. 3.На минимум, на dripper може да биде целосно затворена без да се капе.Материјал : PVCPackage се вклучени : 1pcs цевка 30 m Y-тип tee (со адаптер)2 парчиња 47 nipple1pcs Мини punches20pcs црвено dripper15pcs портокал sprayers35pcs 47 tee30pcs двојно barbs15pcs еден barbs35pcs мали земјата влошки.

Детални спецификации

Додатоци на производи