.

.

Glorex Glorex Дрво Моделирање Соединение Spruce Дрво Моделирање Брашно слонова коска, Off-Бела, 17 х 25 х 9,5 см

Glorex Glorex Дрво Моделирање Соединение Spruce Дрво Моделирање Брашно слонова коска, Off-Бела, 17 х 25 х 9,5

евалуација:

DEN 821.76
Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Прав облик, дрво-како и моделирање глина.Содржина : 1000 g.Мешање на односот на пластични форма : вода = 1 : 1. Направени на природна основа (spruce дрво и целулоза).Погоден за правење на кукла глави и скулптури.Glorex Glorex Дрво Моделирање Соединение Spruce Дрво Моделирање Брашно слонова коска, off-бела, 17 х 25 х 9,5 см.

Детални спецификации

Додатоци на производи