.

.

HUOPO Шофершајбната Корица 3-Слој за Заштита на Снег Покрие Плус 2 Огледало Mitts

HUOPO Шофершајбната Корица 3-Слој за Заштита на Снег Покрие Плус 2 Огледало Mitts

евалуација:

DEN 708.00
Од стока
Во магацинот

Тоа може да се заштити шофершајбната од снег/мраз/frost/прашина/вода/паднатите лисја/птичјиот измет, заштита на вашиот автомобил, и да ги зачувате вашите време да се исчисти прилози подобро.Штити од птиците напаѓаат огледала, оштетување контакт со предмети во патеката, како и деца со велосипеди. 【ПОГОДЕН ЗА ЧЕТИРИ СЕЗОНИ】двострано дизајн може да се користи како шофершајбната покрие снег во зима, и тоа може да се користи како sunshade во лето. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】Поддржани од страна на HUOPO 365-Ден 100% Задоволство Решение. 【PHOSPHOR ЛЕНТА ДИЗАЈН】Уникатен phosphor лента дизајн, дури и во текот на ноќта, може да се види за да ви помогне да ги најде и да се заштити вашиот автомобил и огледало, се достапни во две бои, портокалова и зелена.Високо квалитетни, трајни и отпорен на гребење материјал.HUOPO Шофершајбната Корица 3-Слој за Заштита на Снег Покрие Плус 2 Огледало Mitts. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】3 Слоја : Висок Квалитет PEVA,Квалитет Памук,Густа Ткаенина.Сите временски услови зима шофершајбната guard обезбедува целосна покриеност – Шофершајбната покрие платна во целост на вашиот шофершајбната и одговара на повеќето автомобили, камиони, комбиња, и SUV е - Да се обезбеди соодветна fitment, ве молиме да се земе точна мерка на вашиот шофершајбната.

Детални спецификации

Додатоци на производи