.

.

Џон Boos 2PB18-1D24L 2-18X18X12 W/24ДБ ЛЕВО 16GA

Џон Boos 2PB18-1D24L 2-18X18X12 W/24ДБ ЛЕВО 16GA

евалуација:

DEN 1372.80
Од стока
Во магацинот

Нерѓосувачки Челик Два Оддел Потоне w/24in.Лево Drainboard64.188in.W x 23.5 во.D Потоне Два 18" широк x 18" fnt-да-bck x 12" дп комп'ts Еден 24"лево drainboard 10"H заградени backsplash w/45 врвот & 2" враќање на Еден сет на славина дупки 16/304 Нерѓосувачки Челик 1-5/8" OD galv.нозете w/1-1/4" OD adj.несакани & задните bracing Целосно заварени пред престилка & adj.galv.нозете Стандард 16 Мерач Тип 300 нерѓосувачки челик со # 3 полски, сатенски финиш 12" Длабоки Чинии Сите Страни, и двете вертикални и хоризонтални, coved на 5/8" радиус Bottoms на чинии формирани за дренажа да 3-1/2" дијаметар умираат печат отворање Целосна должина 10" Висок Заградени Backsplash, со 2" враќање на ѕид во 45 степен и 3/4" се сврте надолу задните усна 1-1/2" Тапа Дупки во Backsplash Солидна Нерѓосувачки Челик преден панел, тип 300 нерѓосувачки челик со # 3 полски, сатенски финиш Сите надвор аглите на собранието се Bullnosed да се обезбеди безбедно,чисти и полира работ Стандард нозе 1-5/8" дијаметар, 16 мерач поцинкуван челик 100% пред-поцинкуван челик - Не Позлатен Нозе да се наоѓа директно под мијалникот чинии, обезбедување зголемената стабилност и максимална тежина поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи