.

.

LUMIMAN Smart Вдлабнати Осветлување LED 5/6 инчен RGBCW Боја се Менува Tunable Бела Dimmable Wi-Fi вградна светилка Retrofit Комплет 11W 1100LM Компатибилен со Алекса & Google Асистент, Siri (4 Парчиња)

LUMIMAN Smart Вдлабнати Осветлување LED 5/6 инчен RGBCW Боја се Менува Tunable Бела Dimmable Wi-Fi вградна светилка

евалуација:

DEN 2159.76
Од стока
Во магацинот

【Тајмер и се Будам режим】Поставите тајмер, ако сте секогаш заборавајте да го исклучите downlights. 【Enhanced Музичкиот Режим】Ќе може да се танцува на светла заедно со ритам на музика ќе се игра и да се создаде спектакуларно искуства.Единствени се разбудам режим ќе ги споделите со светлината се разбудам до благо и постепено затемнување на светлина за да милениче да спиеш. 16 милиони бои, што значи, постојат различни видови од една единствена боја.LED вдлабнати осветлување имате било какви бои што сакате.4 GHz Wi-Fi мрежа.Совршена алтернатива на RGB лента, светлата. 4 × Downlights1 × Instructions1 × Smart светлина Прирачник за Корисникот. 【Боја се Менува】 Надградба на верзија downlights нуди 16 милиони бои избори и dimmable функција може да се постави било какви атмосфера, од вашиот ум.Исто така, може да се претходно наместени светла за да направите распоред кога да го вклучите/исклучите.

Детални спецификации

Додатоци на производи