.

.

hygger 300W 500W Аквариум Грејач со Надворешен Дигитален Температура Контролер Гребен Saltwater Риба Резервоарот Грејач за 30-120 Литри Резервоар

hygger 300W 500W Аквариум Грејач со Надворешен Дигитален Температура Контролер Гребен Saltwater Риба Резервоарот

евалуација:

DEN 1631.76
Од стока
Во магацинот

200 Вати риба грејач, за 15~30 Литри риба резервоарот грејач род должина : 6,3 инчи.Двојна Заштита - Трајни Кварц Цевка, отпорни на корозија; Двојно запечатени материјал и заштитни сад за scald спречување и борба против удирање Точни контрола на температурата од 61°F до 90°F (16°C ~ 32°C).3 inches300 вати, за 30~60 Литри риба резервоарот грејач род должина : 7.Temp точноста е +/- 1°F.Место грејач род и сонда во аквариум и ги држи двете целосно потопен.

Детални спецификации

Model:
HG-925

Додатоци на производи