.

.

FHS Мини Велосипеди, Раката и Ногата Тренер,Педалата Exerciser Велосипед за Вежбање Велосипеди во затворен простор Нога Рака и Колено Обновување Вежба со LCD Монитор Зеле?

FHS Мини Велосипеди, Раката и Ногата Тренер,Педалата Exerciser Велосипед за Вежбање Велосипеди во затворен простор

евалуација:

DEN 835.20
Од стока
Во магацинот

★Преносни мини големина - заштедува простор и може да се користи под маса над 36" во висина ★Прилагодливи педалата отпор knob за кориснички тренингот ★Одговара на двете нозе или раце вежба ★LCD монитор за следење на вашето вежбање - покажува време, растојание, вкупно бројат и калории изгори ★Задните рачка за лесно носење ★Здрав рамка и не се лизга нозе за безбедност ★Идеален за ниско влијание вежба & рехабилитација ★Поддржува 220 Кг максимална корисникот тежина ★Идеален за користење кога се гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, читање, играње видео игри, да разговараш на телефон, играње на вашиот мобилен телефон или било кое друго време кога ќе си седи уште и нозете слободни.★Мини Вежба Велосипед:Може да се користи за да се применат раце и нозе за безбедност на горниот & долниот дел од телото тренингот.

Детални спецификации

Power:
50W
Product weight:
12kg
Package weight:
13.6kg
Packing size:
46 * 20 * 33cm
Package Content:
1x Exerciser with LCD Display :
1x Manual :

Додатоци на производи